Tábor 2014 – Cesta za Magickými kameny
30. 6. - 20. 7. 2014

Zrovna padal soumrak a v krčmě pilo se… Tak takhle nějak začal náš tábor. V krčmě jsme byli najati čaroději, kteří nás potřebovali k získání magických krystalů. Vytvořili jsme pět nebojácných skupinek čítajících elfa lučištníka, hobita zloděje, kuduka alchymistu, barbara válečníka a samozřejmě čaroděje.

Hned druhý den jsme se vydali na cestu přes Slunečný háj, kde se bylo potřeba vypořádat s nebezpečnými včelami. Dále jsme pokračovali přes Šedé hory, podzemím trpaslíků do Magického pralesa a dalšími strastiplnými místy, na kterých jsme se potkali vždy s nějakou příhodou, až jsme konečně dorazili k ostrůvku, na kterém se měly magické krystaly ukrývat. Sehnali jsme vše potřebné k rituálu a za šera v magickém obrazci jsme provedli zaříkávání, když tu znenadání vzplál v jeho středu oheň. V něm čarodějové našli své krystaly a my dostali náležitou odměnu.

Jenže ouha. Krystaly měly i negativní účinky a naši čarodějové začali slábnout. Někteří z nás je však nenechali na holičkách a začali pátrat po nějakém léku. Ukázalo se, že s krystaly měl co dočinění jakýsi Wood. Ten hledal proti zlé moci krystalů lék, ale než se mu ho podařilo získat, tak kamsi zmizel. Šli jsme tedy po jeho stopách a lék se nám podařilo úspěšně připravit. Čarodějové opět nabyli své síly a za naše služby se nám odměnili.

Podrobnou kroniku a spoustu dalšího najdete na táborovém webu.