Výprava do Třešňového Újezdce
24. - 29. 10. 2003

Na celé podzimní prázdniny jsme vyrazili do Jižních Čech, přesněji do Třešňového Újezdce. Zahráli jsme si spoustu her, přičemž nejnáročnější byla velká autogramová hra. Celou výpravu jsme hledali schované kartičky s autogramy ostatních. Nejvíce sérií autogramů měla Janička, ale bylo to napínavé až do samého konce. Každý den jsme vyrazili na delší či kratší výlet. Bylo moc krásně a prožili jsme toho opravdu hodně. Něco málo jsme se také naučili, třeba poznávání ovocných stromů bez plodů apod.

PÁTEK

První noc, co jsme přijeli, jsme si udělali takovou bojovku: „Najdi chatu“, při které jsme se vydali i přes odporně smrdící pole a zase zpět. Naštěstí jsme chatu našli a ubytovali se.

SOBOTA

V sobotu jsme se vydali hledat napůl zbořenou katedrálu. Po cestě jsme hráli zmrzlinu, bombu, povodeň, zmizík, Saharu a pneumatiku. Katedrála byla, je a doufám, že i bude pořád krásná. Po cestě jsme se prošli i potokem. Dá se říct, že jsme došli zase na louku trošku dál od katedrály.

NEDĚLE

Podle skutečného času vstávali v 6,00 hod, ale mysleli jsme si, že je 7,00hod a že jedeme autobusem (který nepřijel) v 8,00hod. Na AUTOBUS jsme celkem čekali asi 1,30 hod. Udělali jsme si výlet úplně jinam. Postavěli jsme si pohádkové bytosti v lese.

PONDĚLÍ

My nejsme takoví, co přijedou k někomu domů nebo na chatu a udělají tam nepořádek, ale pomáháme např. shrabat listí, sklidit ovoce atd. A tak jsme věnovali celé odpoledne sklízení jablek. Když byla práce hotova, tak jsme si zahráli hry, například míčbí.

ÚTERÝ

Vydali jsme se do NĚMECKÉ VESNICE, kde jsme sbírali kódy ostatních. Máme úžasná místa na obědy, jako třeba hřiště, na kterém si rovnou můžeme i hrát.

STŘEDA

Bůůůů, už musíme odjet domů a pak do školy. Ale co naplat, nedá se nic jinýho dělat než po sobě hezky uklidit a dojet nazpět do Prahy.

zapsala Botička