Výprava na vodu
17. - 19. 6. 2016

Když jsme se všichni v pátek sešli na Hlavním nádraží, vyrazili jsme na vlak směr Chodov. Cesta byla dlouhá, ale zkrátili jsme si je hrami a povídáním. Po přestupu do druhého vlaku jsme vyčkali asi půl hodiny a byli jsme v Lokti. Tam jsme se vypravili do vzdáleného lesa, kde jsme přespali.

Hned ráno jsme vyrazili do kempu pro lodě. Letos jsme si půjčili i kajak, na kterém se nás spousta vystřídala. Do ostatních lodí jsme rozdělili posádky, zabalili věci do barelů a mohli jsme vyrazit na vodu.

Voda nám docela tekla, takže se nám jelo velice dobře. Oběd jsme si dali u menšího jezu, který jsme poté i sjeli. Další zastávka byla až u Hubertusu. Protože byla spousta času a Májčina chata byla už blízko, na chvíli jsme se tam utábořili. Hráli jsme si ve vodě, váleli se ve stínu a sjížděli Hubertus stále dokola.

Když už nadešel čas vyrazit, posbírali jsme si věci a hurá zas na vodu. Cesta byla poměrně krátká, takže jsme tam byli hned a už zbylo jen odnosit lodě nahoru do kopce k chatě. Chvíli nám to zabralo, ale zvládli jsme to. Večer jsme si ještě zašli na vyhlídku a k minerálnímu prameni, který jsme všichni ochutnali. Po procházce jsme si udělali večeři a pak už si šli lehnout.

Ráno jsme se rychle vypravili a vypravili se na poslední úsek do Vojkovic, Cestou jsme sjeli nějaký ten jez a byli jsme tam, Tam jsme se naobědvali, vykoupali, pohráli si s kajakem a odevzdali lodě.

Pak už nás čekala jen dlouhá cesta do Prahy.