Aktivity oddílu

Oddílový život nejsou jen menší či větší hry, ale také další činnosti. Každoročně probíhá Mistrovství v uzlování a jeho vítěz se těší velkému uznání. Náplní schůzek jsou také různé rukodělné činnosti, jako výroba vitráží, olejových papírů apod. Všichni, ať děti či vedoucí, mohou plnit oddílové stupně, které jsou rozděleny dle obtížnosti do čtyř skupin. Je na každém, jak intenzivně se stupňům věnuje a jak tím stoupá v očích ostatních a i v očích sebe samotného.

Videa
Oddílová videa z akcí, sestřihy či vlastní autorská tvorba dětí i vedoucích.
Ze života oddílu
V oddíle získáváme nespočetně nesmazatelných zážitků a zkušeností. Ať už jde o zážitky z výprav, vítězství ve hrách, či celoroční či táborové hry.
Oddílové dovednosti
Správný Vpřeďák má přehršel dovedností ze všech možných oborů. Umí se orientovat podle mapy, poznat kolik je hodin podle slunce a buzoly, umí si zabalit na výpravu nebo dokonce rozdělat oheň křesáním.
Výrobní činnosti
Návody na výrobu všeho možného, ať už jde o jednoduchý obal na ešus, nebo celkem složitý postup na výrobu luku.
Další stránky
Rozcestník odkazující na samostatné stránky jednotlivých táborů a dalších projektů, sociální sítě a vůbec vše, co nenajdete v běžné struktuře webu.
Odkazy
Několik zajímavých odkazů, které mají něco společného s oddílem a které mohou leckomu pomoci s hledáním potřebných informací.